Poznaj Group-IB

Cyberprzestępcy nie mają szans

Zamów prezentację

Profesjonalna ochrona na najwyższym poziomie

Group-IB to firma z prawie 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Założona w 2003 roku, z siedzibą w Singapurze ta międzynarodowa firma zajmuje się wykrywaniem zagrożeń i wywiadem cybernetycznym. Specjalizuje się w badaniu i zapobieganiu zaawansowanym technologicznie cyberprzestępstwom. Flagowe produkty Group-IB zostały uznane za jedne z najlepszych w swojej klasie przez Gartner, Forrester, IDC, Frost & Sullivan oraz KuppingerCole Analysts AG. Group-IB to eksperci z najwyższej półki, z których wiedzy masz teraz szansę skorzystać.

 

Wiodąca pozycja technologiczna i możliwości Group-IB w zakresie badań i rozwoju opierają się na 20-letnim praktycznym doświadczeniu firmy w prowadzeniu dochodzeń w sprawie cyberprzestępczości na całym świecie oraz ponad 70 000 godzin reakcji na incydenty cyberbezpieczeństwa zgromadzonych w wiodącym laboratorium kryminalistycznym i całodobowym CERT-GIB.

 

O GROUP IB_IKONKI (3)-2

Unikalne praktyczne doświadczenie

 

Zdobyliśmy je w badaniach, analizach i śledztwach, które pozwalają tropić prawdziwych cyberprzestępców, aby nie wyrządzali szkód Twojej firmie.

O GROUP IB_IKONKI (2)-2

Technologia z detektywistycznym DNA

 

Wyróżnia nas kompleksowy zestaw autorskich technologii umożliwiających polowanie na zewnętrzne i wewnętrzne zagrożenia, śledzenie przeciwników, atrybucję zagrożeń, ekstrakcję i analizę danych o zagrożeniach, mapowanie infrastruktury przeciwników i ich profilowanie.

O GROUP IB_IKONKI (1)-2

Najlepszy w swojej klasie wywiad

 

Pracuje z nami zespół światowej klasy specjalistów zaangażowanych w reagowanie i badanie najbardziej zaawansowanych ataków na całym świecie nieustannie wzmacnia stosowane technologie spostrzeżeniami „z pola bitwy".

Globalni partnerzy

Logo Interpol
Policyjna organizacja międzynarodowa działająca od 1923 roku; skupia 187 państw podejmujących pracę na rzecz współpracy policyjnej.
Logo Europol
Unijna agencja egzekwowania prawa pracująca na rzecz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w Europie oraz wsparcia organów ścigania.
Logo First
Forum Zespołów Reagowania na Incydenty i Bezpieczeństwa. Skupia rządowej i komercyjne zespoły ds. bezpieczeństwa i reagowania na incydenty.
Logo TF
Grupa działająca od 2000 roku, dedykowana współpracy europejskich zespołów reagujących, wymianie informacji i dobrych praktyk.
Logo APWG
Międzynarodowe konsorcjum zrzeszające firmy narażone na ataki phishingowe, pharmingowe i spoofingowe w celu walki z nadużyciami finansowymi.
Logo Impact
Międzynarodowe wielostronne partnerstwo 193 państw przeciwko zagrożeniom cybernetycznym (IMPACT) wspierane przez ONZ.

Podnieś poziom bezpieczeństwa z Group-IB

70000 h

 

poświęconych na incydenty bezpieczeństwa

135

 

certyfikatów bezpieczeństwa

1300+

 

przeprowadzonych śledztw na całym świecie

120

 

patentów i zgłoszeń

Marki które nam zaufały

Raiffeisenlogo
DHLlogo
Dskbanklogo
Federicologo
NGNlogo
Paxfullogo

Zamów prezentację

Kontakt

Cybergen jest konsorcjum 2 spółek, którego celem jest wprowadzenie na rynek polski produktów Group-IB oraz świadczenie usług w zakresie cyberbezpieczeństwa

logo-1

Dobra 22/24
00-388 Warszawa

(22) 100 777
grow logo

Grow Poland Sp. z o.o.

Konstruktorska 11 (Adgar BIT), 5th floor

02-673 Warsaw, Poland

(48) 668 258 500